menu

Kurier Szczeciński o Starej Drukarni

Niezmiernie cieszą nas wszystkie wiadomości oraz komentarze, w których piszecie o wsparciu i kibicowaniu naszej inwestycji. Dziękujemy, że doceniacie postępy prac w budynku Starej Drukarni.
Ten projekt jest wymagający, szczególnie jeśli podejmuje się wyzwania odtworzenia detali zgodnie z historyczną dokumentacją. Każde Wasze słowa uznania nas uskrzydlają 😊
Cytując Miejskiego Konserwatora Zabytków Michała Dębowskiego 👉 "... jest to najciekawsza i najbardziej kompleksowa realizacja tego typu w Polsce " - o czym można przeczytać w aktualnym, weekendowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, widzieliście? (https://24kurier.pl/ekurier/drukarnia-powraca-do-swietnosci-powstana-tu-restauracje-hotel-oraz-klub-z-muzyka-na-zywo/)
Dzisiaj jednak zapraszamy Was na krótką, nostalgiczną podróż. Pamiętacie, jak wyglądała Stara Drukarnia zanim zaczęliśmy prace? 
Zobaczcie film: https://www.youtube.com/watch?v=29NzaS926uA
Aż trudno uwierzyć, że budynek, który jeszcze 2 lata temu nie miał okien i marniał, dzisiaj widzicie z częściowo odnowioną elewacją, rzeźbami czy nadbudowanymi szklanymi piętrami!
Przy okazji przypominamy też film, który pokazuje, jak wyglądał budynek jeszcze rok temu: https://www.youtube.com/watch?v=CNwNV5TI0ZE&t=20s